Au Sechoir A Tabac Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 90 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    Au Sechoir A Tabac Villa Bergerac van 90 vierkante meter ligt binnen 3 km van de Notre-Dame Kerk en biedt toegang tot toeristische plekken in de omgeving.

    Deze 2-slaapkamer villa bevindt zich binnen 1 km van de luchthaven Bergerac Dordogne Perigord en binnen 10 minuten rjden weg van culturele bezienswaardigheden zoals het Tabaksmuseum. Het vakantiehuis is op afstand van 4 km van het Château de Monbazillac gelegen. De gesitueerde in Bergerac Au Sechoir A Tabac Villa is binnen een autorit van 15 minuten van Standbeeld van Cyrano de Bergerac gesitueerd.

    De villa heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche. Een haardroger en badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.

    De woning biedt een complete keuken, evenals een eetgedeelte om te koken en te dineren. Er zijn ook een waterkoker, een koelkast en een oven om uw eigen maaltijd te bereiden. De 1-badkamer woning ligt ook op afstand van 3 km van het treinstation Bergerac.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 17:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00

    Kameropties bij Au Sechoir A Tabac Villa Bergerac

    De villa heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche. Een haardroger en badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Au Sechoir A Tabac Villa Bergerac Voorzieningen foto Au Sechoir A Tabac Villa Bergerac Kamer foto Au Sechoir A Tabac Villa Bergerac Voorzieningen foto Au Sechoir A Tabac Villa Bergerac Voorzieningen foto Au Sechoir A Tabac Villa Bergerac Buitenkant foto Au Sechoir A Tabac Villa Bergerac Voorzieningen foto Au Sechoir A Tabac Villa Bergerac Macro Details foto Au Sechoir A Tabac Villa Bergerac Voorzieningen foto Au Sechoir A Tabac Villa Bergerac Buitenkant foto Au Sechoir A Tabac Villa Bergerac Kamer foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 90 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Au Sechoir A Tabac Villa Bergerac

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Au Sechoir A Tabac Villa Bergerac

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in de villa?
      Ja, een ingerichte kitchenette, samen met een waterkoker, een koelkast en een oven, is beschikbaar in de villa.
    • Welke bekende bezienswaardigheden vinden de gasten in de buurt van Au Sechoir A Tabac Villa?
      Gasten van Au Sechoir A Tabac Villa kunnen onder andere de Notre-Dame Kerk (3 km), het Château de Monbazillac 4) en het Tabaksmuseum 3,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Au Sechoir A Tabac Villa Bergerac